Obdrželi jsme nejvyšší ocenění od serveru Military World

Naše stránky obdržely 17.2. 2001 prestižní cenu TOP HONORS od serveru MILITARY World

Naše stránky obdržely nejvyšší ocenění udělované serverem Military World! Tento server uděluje ocenění stránkám s vojenskou tématikou. Originál ocenění a kritéria pro jeho udělení si zde můžete přečíst:

The sites are judged on content, functionality, graphics and usefulness to the general public. We spend a lot of time reviewing sites and not all make the grade. You have done a great job, keep up the good work!

The Military World Awards Program is a prestigious award, not one that you can get by simply signing up. Our awards have meaning and substance. Sites that are submitted will be subject to rigorous review and scrutiny. The award recipient should feel that he/she has earned it and should truly be proud of his/her accomplishment. This is a professional award in every way.

Dosavadní ocenění našich stránek – srpen 2000

V soutěži o Zlatou zmiji, do které jsme přihlásili naše stránky v měsíci srpnu tohoto roku, jsme se umístili na skvělém druhém místě v dané kategorii.

Server KudyKam je služba, která každý den přináší tip na jednu zajímavou stránku. Dne 25.8.2000 zde naše stránky získaly prestižní ocenění Cíl dne.

Na serveru Novinky.cz vyšel článek o našem klubu v rubrice Webové sladkosti. Bylo to ve čtvrtek 24.8. 2000, těsně před akcí Mobilizace – Cihelna 2000. O to větší radost jsme z článku měli.
“…mrkněte se alespoň na stránku s příznačným názvem Akce, kde jsou umístěné fotografie a povídání o podobných akcích, kterých se Erika zúčastnila. Pěkné jsou též popisy expedic na válečná bojiště: mně osobně se nejvíc líbila reportáž o výpravě do Tobruku. Určitě navštivte i sekci Audio/Video. Váš modem bude sice skuhrat, ale videozáznamy (např. boj o Ořechov v roce 1945) opravdu stojí za to. …”

Na internetových stránkách Českého rozhlasu byly naše stránky dne 30.10. 2000 publikovány jako Internetový tip.
“…Server je to zajímavý, je vyveden v poměrně slušivém hávu a za návštěvu stojí. …”

Nejenom na internetových stránkách jste si o nás mohli přečíst. V počítačovém časopise COMPUTER z 5.10.2000 v rubrice Weboviny vyšel tento článek:
Erika
erika.hyperlink.cz
Kromě hezkého jména je Erika také vojensko-historický klub z Brna specializovaný na vojenskou historii našich zemí v období I. a II. světové války. Konkrétně jde o průzkum válečných bojišť, shromažďování informací, dokumentů a odborné literatury, spolu s pořádáním vzpomínkových akcí. I když popis práce klubu zní docela suše, stránky jsou pěkné a dobře se čtou. Osobně se mi zamlouvá sekce Audio/Video, v níž najdete např. ukázku z boje o Ořechov v roce 1945 nebo nejznámější píseň II. světové války. Za shlédnutí též stojí stránky Expedice a Akce, které popisují a fotografiemi bohatě ilustrují expedice na válečná bojiště a účast klubu v různých vojensko-historických akcích, jako jsou rekonstrukce bojů z II. světové války.”

21.2.2001|